Strona Klanu [ERT]

Mam nadzieje ze wam sie podoba moja strona


#1 2009-05-30 19:04:06

_-_MaLe_-_

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 18
Punktów :   

Spawnjump

Nic nie wiem o tym, że SpawN jest uważany za bycie jednym z pierwszych używających tego skoku, ale tak ten skok został ochrzczony.
Ten skok pozwala Ci strzelać tak szybko jak jest to możliwe kiedy skaczesz i lądujesz na ziemi. Ideą tego skoku jest to, żeby lądować do tyłu, uciekając przed wibracją celownika, która pojawia się podczas lądowania do przodu . Pozwala Ci to strzelać szybciej.
Przykład: Gdy Ty, jako terrorysta planujesz przejąć drogę (co my, Szwedzi nazywamy "bananem" <?>smiley wiodącą do małego BSa (lewa droga od respa terro , <przypis: chyba chodzi o de_dust2?>smiley. Wskakujesz w "banan" , używając powietrznej akceleracji (org. airacceleration) <?> by wylądować do tyłu (akceleracja 10 jest wymagana).

http://www.adrenalyne.com...e/bin/spawn.zip - Filmik o spawnjumpie

Wyjaśnienie filmu: Na początku avika, pokazuje jak tor strzału może się zmienić, jeśli skaczesz do przodu i próbujesz strzelać szybko, gdy lądujesz (Zdaje mi się, że przez przypadek strzeliłem za szybko jednym razem, ale zrozumiesz o co chodzi). Zaraz po tym pokazuje spawnjumpa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.pytam.pun.pl www.lechooo.pun.pl www.brutal.pun.pl www.polito.pun.pl